Opgelet: sinds 1 augustus 2023 is het parkeerbeleid in de Stad Antwerpen gewijzigd.

Lees meer op Parkeren op straat | Slim naar Antwerpen of Vervoer in en naar Antwerpen.

EN | FR | DE
Antwerpen heet je welkom
Antwerpen heet je welkom
Antwerpen heet je welkom
Antwerpen heet je welkom

Antwerpse Stadsgidsen

Antwerpen heet je welkom

Sinjoren zijn rasechte Antwerpenaars, geboren en getogen tussen de Schelde en de Leien. Vriendelijk en trots als ze zijn, laten ze je graag de mooiste hoekjes van hun ‘metropool’ zien. De wandeling vertrekt aan het Steen (standbeeld Lange Wapper). Via bekoorlijke steegjes en straatjes zoals de Vlaeykensgang en de Wijngaardstraat leidt de wandeling je naar levendige pleintjes zoals de Vrijdagmarkt, de Handschoenmarkt, de Groenplaats en het Conscienceplein.

In welke talen wordt deze activiteit, tour, event aangeboden?
Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans, Russisch

Beschikbare tijdsloten

Om te weten of het gewenste tijdslot beschikbaar is, voer het aantal deelnemers bij "Groepsgrootte (Groepsticket)" in, kies de taal van de gids en selecteer de datum.

From 01/11/2020 11:00 pm (UTC) until 31/12/2030 10:59 pm (UTC)

121,00 per groep

Let op: vanaf 1 juli is de startlocatie voor deze rondleiding
Standbeeld Lange Wapper
Steenplein 1
2000 Antwerpen
Google Maps

Indien je per autocar komt, kan je als startlocatie kiezen voor de autocarparking Orteliuskaai. Indien je deze optie kiest, gelieve dat te vermelden in het bestelproces bij Bestelnotities onder Extra informatie.
Autocarparking Orteliuskaai → Inrit tegenover Jordaenskaai 2, 2000 Antwerpen

Meer informatie over vervoer naar en in Antwerpen + autocarparkings

Indien je geen gepast tijdslot vindt of specifieke vragen hebt, contacteer ons dan via ons contactformulier of telefonisch op +32 3 205 56 05. Vergeet niet je bestelnummer en de bezoekdatum te vermelden.

Het schilderij ‘Bewening van Christus’ van Quinten Metsys is helaas in restauratie en dus momenteel niet te bewonderen in de Kathedraal.

In winkelmandje